Hıza Hazır mısınız?

HIZA HAZIR MISINIZ?

Hız ve güç... Performans ve estetik... Yüksek teknoloji ve yetenek... pro_cee’d GT, otomobilin performans formuna girmiş şekli.

Aile Odaklı

AİLE ODAKLI TASARLANDI

Statü kendini belli eder. Duruşundan, stilinden, sahip olduğu üstün özelliklerinden... Sportage statünün otomobil formuna girmiş hali

Sportif Duruş

SPORTİF DURUŞ

Teknolojiyle şıklık... Bugün ve gelecek... Tasarım ve verimlilik... Bir otomobilden beklediğiniz her şey, mükemmel bir dengeyle cee’d modelinde bir arada.

KAVİ GROUP - KIA MOTORS

Kavigrup şirketlerinin temelini, 1956 yılında Hasan Kavi tarafından Adana’da kurulan Kavi Lastik Kaplama Fabrikası oluşturmaktadır. Başladığı tarihten bu yana gerekli yatırımları yaparak, gelişen teknolojiye uyum sağlayıp kendini yenileyen firmamız kendi alanında Türkiye’de liderliğini korumaktadır. En küçük motosiklet lastiğinden 57” kayak kamyonetlere kadar tüm lastik kaplama işlerinde uzmanlaşarak kalitesini devam ettirmektedir.

Kavigrup , BP Petrol İstasyonları, Esso Mobil Madeni Yağ Distrübütörlüğü, yetkili satıcısı olduğu SEAT ve KIA marka otomobillerin satış ve satış sonrası hizmetleri alanında etkinliğini sürdüren kuruluşlar topluluğudur.

YENİ KİA ARACINIZI DENEYİN.
scroll up