911 TURBO

Geri

İç Tasarım

Kabin, tek bir şeye odaklı: sürücüye. Tüm bilgiler direksiyonun ardındadır. Yükselen orta konsol, akıllı bir kullanım konsepti ve üstün ergonomisi ile etkileyicidir.

Klasik bir özellik, devir göstergesi ortada olacak şekilde beş yuvarlak göstergenin dizilişidir. Yüksek çözünürlüklü 4,6 inç renkli ekranı içeren gösterge tablosu, yol bilgisayarının veya ses sisteminin tüm bilgilerini karşınıza koyar.

Sportiflik ve konfor, tamamen elektrik kumandalı spor koltuklarda bir aradadır. 911 Turbo modellerinde standarttır. 18 yönde ayarlanabilen adaptif Sports Plus koltuklar ile, vurgu noktası sportifliğin üzerindedir. 911 Turbo S modellerinde standarttır. Tüm modeller, standart olarak elektrikli direksiyon kolonu ayarlama olanağına ve hafıza paketine sahiptir.

911 Turbo S modellerini diğerlerinden ayıran bir özellik de, karbon kabin paketi ile birlikte Siyah ve Garnet Kırmızısı iki renk tonlu deri döşeme paketidir.

Ve oldukça kapsamlı kişiselleştirme olanakları sayesinde, kabinde kendi kişisel standartlarınızı oluşturabilirsiniz. Çeşitli kabin renkleri ve ahşap, deri, alüminyum veya karbon gibi malzemeler ile.

Özetle: tasarım kendisini ifade eder. Moda olan özelliklerle değil. Zamanın ruhunu temsil ettiği için de değil. Kendi ilkelerine bağlı kaldığı ve gelişmeye devam ettiği için.

scroll up