Anasayfa   Kurumsal Referanslar Ürünlerimiz İletişim
Hakkımızda
Hasan Kavi Group - BP
1956 yılında Adana'da lastik kaplama ve tamir ticareti ile faaliyete başlayan firmamız, 1981 yılında Yeşiloba BP Akaryakıt İstasyonunu, 1994 yılında da Şakirpaşa BP Akaryakıt İstasyonunu şirket bünyesine alınarak büyüme dönemine girmiştir.

1994 yılından itibaren şirketimiz, Mobil, BP, Castrol, Shell, Elf ve Petrol Ofisi'nin bölge baş bayiliği ile motorlu araç, fabrika ve inşaat şantiyelerin her türlü madeni yağ ihtiyaçlarının satışına başlamıştır.

1998 yılında Kavi Oto kurularak Katalanya Oto Tic. A.Ş.'nin ithal ettiği Seat marka araçların satış ve satış sonrası bayiliğini almıştır.

2000 yılı itibariyle Kavi Lastik Kaplama fabrikamız Türkiye'nin en büyük tesisi ile tüm yurtta hizmet vermeye devam etmektedir.

2001 yılında Kavi Oto'nun ikinci Şubesi olan KAVİ SEAT MERSİN kurulmuştur. Mersinde bulunan Kavi Oto Seat marka araçlarda satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

2004 yılının ilk yarısında müşterilerine daha kaliteli ve daha iyi hizmet verebilmek için bütün departmanlarında yenilemeye girmiş olup en son teknolojik yenilikler şirket bünyesine adapte edilmiştir.

2004 yılında Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Şakirpaşa BP Akaryakıt istasyonuna LPG yakıt satışına da başlamıştır.

2004 yılının ikinci yarısında "Hasan KAVİ Madeni Yağ Departmanı" GAZİANTEP ve KONYA Depoları ile yaklaşık 1.500 bayisi ile Madeni Yağ Pazarlama Sektörünün devlerinden biri haline gelmiştir.

2006 yılında  MERSİN de MEZİTLİ BP istasyonu faliyete girmiştir.

2008 yılında ADANA KİA plaza Show olarak satış ve servis sonrası hizmetlerini vermektedir.

2009 yılında  MOBİL madeni yağ ANTALYA departmanı faaliyete geçmiştir.

Bugün Hasan Kavi A.Ş., 400 kişilik eğitimli personelleri ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek, Adana'da hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.
Hasan Kavi Group - BP
HASAN KAVİ Akaryakıt Her Hakkı Saklıdır.© 2010                                              Designed_by medyatör